Τα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ. Πρώτος στο Επικρατείας ο Δραγασάκης

ΑΘΗΝΑ-ΣΥΝΕΔΡΙΑΖΕΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ.(Eurokinissi-ΜΠΟΛΑΡΗ ΤΑΤΙΑΝΑ )
ΑΘΗΝΑ-ΣΥΝΕΔΡΙΑΖΕΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ.(Eurokinissi-ΜΠΟΛΑΡΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ) EUROKINISSI

Έκλεισε η λίστα του ΣΥΡΙΖΑ ενόψει της εκλογικής αναμέτρησης της 20ης Σεπτεμβρίου. Πού θα κατέβει ο Αλέξης Τσίπρας. Ποιοι θα είναι υποψήφιοι στις μεγάλες περιφέρειες

"Κλείδωσαν" με αρκετές εκπλήξεις τα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ. Σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες. Ο ίδιος ο Αλέξης Τσίπρας, θα είναι υποψήφιος στη Λάρισα και στο Ηράκλειο.

Επικεφαλής στο Επικρατείας μετά από πολλές καραμπόλες θα είναι, ο πρώην αντιπρόεδρος της Βουλής Ι. Δραγασάκης.

Στην Α' Αθήνας οι υποψήφιοι θα είναι (με αλφαβητική σειρά) οι:

Α1 Βερναρδακης Χριστοφορος του Δημοσθένη

2 Βουτσης Νικολαος

3 Διάκος Κώστας

4 Δούση Μάγκυ

5 Ηλιού Στέφανος

6 Κοτσιφάκης Θέμης

7 Μανδηλαρά Σοφία

8 Μαστρογιάννης Βασίλης

9 Νταλε Ζαχαρούλα

10 Παπαδοπούλου Ξανθή

11 Σακελλαριδης Γαβριηλ

12 Σακοράφας Κώστας

13 Σταυράκη Φρόσω

14 Τζιτζίκου Σοφία

15 Τραχανατζής Στάθης

16 Φιλης Νικολαος του Αριστοτέλη

17 Φλαμπουράρης Αλέκος

18 Ψωμιάδου Ελένη

Στη Β' Αθήνας υποψήφιοι θα είναι οι:

1 Αλατση Φραιλιχ Δεσποινα

2 Αλεξοπούλου Σοφία

3 Αυλωνιτου Ελενη

4 Βαμβουρέλη Μαρία

5 Βουδουρης Οδυσσευς-Νικος

6 Γιάμαλη Ανναστασία

7 Γραμματικού Μαρία

8 Δημαράς Γιάννης

9 Ζαμπατη

10 Ζαχαριαδης Κωνσταντινος

11 Θεωνάς Γιάννης

12 Ιωσηφίδου Μαρία

13 Καββαδια Ιωαννετα (Αννετα)

14 Καναβού Ιωάννα

15 Καραχάλιος Κώστας

16 Καραχάλιου Ζωή

17 Κατριβανου Βασιλικη

18 Κατωπόδης Γεράσιμος

19 Καφανταρη Χαρουλα (Χαρα)

20 Κοταρά Λίτσα

21 Κουλίεβα Ταμίλα

22 Κουρουμπλής Παναγιώτης

23 Κυριτσης Γεωργιος

24 Μιχαλοπούλου Ντιάνα

25 Μπαλαφας Ιωαννης

26 Μπατζιά Ντίνα

27 Μπούφης Θεόδωρος

28 Νικολαου Χρυσουλα-Ηλιανα

29 Ξυδακης Νικολαος

30 Παναγουλης Ευσταθιος

31 Πάντου Χρύσα

32 Παπαδόπουλος Χριστόφορος

33 Παπαθεοδώρου Έφη

34 Παππας Νικολαος

35 Πετράκη Γεωργία

36 Πετράκου Σούλα

37 Ραζή Ζήνα

38 Ρουμανέα Μάγδα

39 Σκορινης Νικολαος

40 Σκουρλέτης Πανος

41 Σπίρτζης Χρήστος

42 Στούμπος Δημήτρης

43 Ταστάνης Αναστάσιος

44 Τόσκας Νίκος

45 Τρίχας Γιώργος

46 Τσακαλωτος Ευκλειδης

47 Τσιρώνης Γιάννης

48 Χρηστίδου Ραλία

Στην Α' Πειραιά υποψήφιοι θα είναι οι:

1. Δριτσας Θεοδωρος

2 Σταματακη Ελενη

3 Δουζίνας Κων/νος

4 Γεννια Γεωργια

5 Γεωργοπουλος Παναγιωτης (Παναγος)

6 Νικολαράκη Ζαμπια

7 Τριανταφύλλου Παύλος

8 Καλαποθαράκος Νικόλας

Στη Β' Πειραιά, υποψήφιοι θα είναι οι:

1 Βίτσας Δημήτρης

2 Κασιματη Ειρηνη (Νινα)

3 Καρακωστα Ευαγγελια (Ευη)

4 Βαμβακα Ευγενια (Τζενη)

5 Κυλακου Αικατερινη (Καιτη)

6 Λαζαριδης Αθανασιος

7 Σταυρόπουλος Βασίλειος

8 Ραπανάκης Σπύρος

9 Αλεβιζόπουλος Γεωργιος

10 Δημητρίου Γεώργιος

11 Μαήλλη-Λιμναίου Άννη

Στην Α' Θεσσαλονίκης υποψήφιοι θα είναι οι:

1 Παρασκευόπουλος Νίκος

2 Αμανατιδης Ιωαννης

3 Κουρακης Αναστασιος (Τασος)

4 Μπόλαρης Μάρκος

5 Μηταφίδης Τριαντάφυλλος

6 Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος

7 Τεκτονίδου Βούλα

8 Μαλαμα Κυριακή

9 Χατζηγεωργιου Ελευθερια

10 Ανδρέου Διαμανός

11 Καλφακάκου Ρία

12 Χαρίσης Θεμιστοκλής

13 Μπαλτάς Θοδωρής

14 Κομνής Θανάσης

15 Καζάρα Τριανταφυλλιά

16 Παπαργύρης Γιάννης

17 Μακνέα Χριστίνα

18 Λαμτζίδης Μανώλης

19 Μανώλη-Ζηκοπούλου Όλγα

20 Δέρβερης Γιώργος

SHARE:

24Media Network