Π. Κόκκαλης: Το σύνθημα για τον Ολυμπιακό, λίγο πριν τον τελικό του Conference League
Διαβάζεται σε 1'![O Πέτρος Κόκκαλης](https://www.news247.gr/wp-content/uploads/2024/05/kokkalis-1-640x426.jpg)
O Πέτρος Κόκκαλης
Sooc
Ο Γραμματέας του “Κόσμου”, Πέτρος Κόκκαλης, ευχήθηκε καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό, λίγο πριν την αναμέτρηση με την Φιορεντίνα, στον τελικό του Conference League.
- 29 Μαΐου 2024 19:26
Λίγες ώρες πριν τον τελικό του Conference League μεταξύ του Ολυμπιακού και της Φιορεντίνα στη Νέα Φιλαδέλφεια, ο Γραμματέας του “Κόσμου” και υποψήφιος ευρωβουλευτής, Πέτρος Κόκκαλης, τραγούδησε σύνθημα των ερυθρόλευκων, κατά τη διάρκεια γυρισμάτων.
“Πάμε Θρύλε” σημείωσε ο κ. Κοκκαλης σε κατακόκκινο πλάνο.