Πρόγραμμα

07:00 - 10:00
ΠΡΩΙΝΟ ΤΑΝΓΚΟ
Αντώνης Φουρλής, Στέλλα Γκαντώνα
10:00 - 12:00
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ
Βασίλης Σκουρής, Αγγελική Σπανού
12:00 - 14:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ
Μάνος Χωριανόπουλος, Γιώργος Καρελιάς, Έλλη Τριανταφύλλου
14:00 - 15:00
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
Κωνσταντίνος Σαρρηκώστας
15:00 - 16:00
ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ, ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ, ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ
Ζηνοβία Σαπουνά
16:00 - 18:00
ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΛΟΜΠΑΡΙΝΙ
Αντρέα Παλομπαρίνι
18:00 - 20:00
ΣΚΛΗΡΟ ΡΟΚ
Σεραφείμ Κοτρώτσος
20:00 - 22:00
ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Γιώργος Βούλγαρης
22:00 - 00:00
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
Νίκος Γιαννόπουλος
00:00 - 07:00
ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
Ειδικά Ένθετα
ΑΘΗΝΑ - ΑΘΗΝΟΡΑΜΑ
11:58, 15:58 & 19:58
ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
στο ακέραιο κάθε ώρας από τις 08:00 έως τις 22:00
07:00 - 10:00
ΠΡΩΙΝΟ ΤΑΝΓΚΟ
Αντώνης Φουρλής, Στέλλα Γκαντώνα
10:00 - 12:00
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ
Βασίλης Σκουρής, Αγγελική Σπανού
12:00 - 14:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ
Μάνος Χωριανόπουλος, Γιώργος Καρελιάς, Έλλη Τριανταφύλλου
14:00 - 15:00
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
Κωνσταντίνος Σαρρηκώστας
15:00 - 16:00
ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ, ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ, ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ
Ζηνοβία Σαπουνά
16:00 - 18:00
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
Νίκος Γιαννόπουλος
18:00 - 20:00
ΣΚΛΗΡΟ ΡΟΚ
Σεραφείμ Κοτρώτσος
20:00 - 22:00
ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Γιώργος Βούλγαρης
22:00 - 00:00
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
Βασίλης Σφήνας
00:00 - 07:00
ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
Ειδικά Ένθετα
ΑΘΗΝΑ - ΑΘΗΝΟΡΑΜΑ
11:58, 15:58 & 19:58
ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
στο ακέραιο κάθε ώρας από τις 08:00 έως τις 22:00
07:00 - 10:00
ΠΡΩΙΝΟ ΤΑΝΓΚΟ
Αντώνης Φουρλής, Στέλλα Γκαντώνα
10:00 - 12:00
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ
Βασίλης Σκουρής, Αγγελική Σπανού
12:00 - 14:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ
Μάνος Χωριανόπουλος, Γιώργος Καρελιάς, Έλλη Τριανταφύλλου
14:00 - 15:00
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
Κωνσταντίνος Σαρρηκώστας
15:00 - 16:00
ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ, ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ, ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ
Ζηνοβία Σαπουνά
16:00 - 18:00
ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΛΟΜΠΑΡΙΝΙ
Αντρέα Παλομπαρίνι
18:00 - 20:00
ΣΚΛΗΡΟ ΡΟΚ
Σεραφείμ Κοτρώτσος
20:00 - 22:00
ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Γιώργος Βούλγαρης
22:00 - 00:00
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
Νίκος Γιαννόπουλος
00:00 - 07:00
ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
Ειδικά Ένθετα
ΑΘΗΝΑ - ΑΘΗΝΟΡΑΜΑ
11:58, 15:58 & 19:58
ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
στο ακέραιο κάθε ώρας από τις 08:00 έως τις 22:00
07:00 - 10:00
ΠΡΩΙΝΟ ΤΑΝΓΚΟ
Αντώνης Φουρλής, Στέλλα Γκαντώνα
10:00 - 12:00
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ
Βασίλης Σκουρής, Αγγελική Σπανού
12:00 - 14:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ
Μάνος Χωριανόπουλος, Γιώργος Καρελιάς, Έλλη Τριανταφύλλου
14:00 - 15:00
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
Κωνσταντίνος Σαρρηκώστας
15:00 - 16:00
ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ, ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ, ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ
Ζηνοβία Σαπουνά
16:00 - 18:00
ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΛΟΜΠΑΡΙΝΙ
Αντρέα Παλομπαρίνι
18:00 - 20:00
ΣΚΛΗΡΟ ΡΟΚ
Σεραφείμ Κοτρώτσος
20:00 - 22:00
ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Γιώργος Βούλγαρης
22:00 - 00:00
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
Νίκος Γιαννόπουλος
00:00 - 07:00
ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
Ειδικά Ένθετα
ΑΘΗΝΑ - ΑΘΗΝΟΡΑΜΑ
11:58, 15:58 & 19:58
ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
στο ακέραιο κάθε ώρας από τις 08:00 έως τις 22:00
07:00 - 10:00
ΠΡΩΙΝΟ ΤΑΝΓΚΟ
Αντώνης Φουρλής, Στέλλα Γκαντώνα
10:00 - 12:00
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΞΟΥΣΙΑΣ
Βασίλης Σκουρής, Αγγελική Σπανού
12:00 - 14:00
ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΓΧΟΥ
Μάνος Χωριανόπουλος, Γιώργος Καρελιάς, Έλλη Τριανταφύλλου
14:00 - 15:00
ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
Κωνσταντίνος Σαρρηκώστας
15:00 - 16:00
ΠΡΟΣΘΕΣΕΙΣ, ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ, ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ
Ζηνοβία Σαπουνά
16:00 - 18:00
ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΛΟΜΠΑΡΙΝΙ
Αντρέα Παλομπαρίνι
18:00 - 20:00
ΣΚΛΗΡΟ ΡΟΚ
Σεραφείμ Κοτρώτσος
20:00 - 22:00
ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Γιώργος Βούλγαρης
22:00 - 00:00
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
Νίκος Γιαννόπουλος
00:00 - 07:00
ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
Ειδικά Ένθετα
ΑΘΗΝΑ - ΑΘΗΝΟΡΑΜΑ
11:58, 15:58 & 19:58
ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
στο ακέραιο κάθε ώρας από τις 08:00 έως τις 22:00
06:00 - 11:00
ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
11:00 - 12:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΑΓΕΙΡΕΙΟ
Έλλη Τριανταφύλλου
12:00 - 14:00
ΟΙ ΕΝΑΛΛΑΞ
Γιώργος Βούλγαρης
14:00 - 16:00
ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΑ ΤOY ΣΑΒΒΑΤΟΥ
16:00 - 18:00
ΕΝΑ ΜΥΘΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ
Ηλίας Μπενέτος
18:00 - 20:00
ΣΤΙΣ ΟΧΘΕΣ ΤΟΥ ΙΛΙΣΣΟΥ
Άντρη Βασιλειάδου
20:00 - 00:00
ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
00:00 - 06:00
ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
Ειδικά Ένθετα
ΑΘΗΝΑ - ΑΘΗΝΟΡΑΜΑ
09:58, 15:58 & 18:58
ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
στο ακέραιο κάθε ώρας από τις 13:00 έως τις 20:00
06:00 - 08:00
ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
08:00 - 10:00
ΣΤΙΣ ΟΧΘΕΣ ΤΟΥ ΙΛΙΣΣΟΥ (Ε)
Άντρη Βασιλειάδου
10:00 - 12:00
ΕΝΑ ΜΥΘΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ (Ε)
Ηλίας Μπενέτος
12:00 - 14:00
ΟΙ ΕΝΑΛΛΑΞ
Ζηνοβία Σαπουνά
14:00 - 16:00
ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
16:00 - 18:00
ΕΝΑ ΜΥΘΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ
Ηλίας Μπενέτος
18:00 - 20:00
ΣΤΙΣ ΟΧΘΕΣ ΤΟΥ ΙΛΙΣΣΟΥ
Άντρη Βασιλειάδου
20:00 - 00:00
ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
00:00 - 07:00
ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
Ειδικά Ένθετα
ΑΘΗΝΑ - ΑΘΗΝΟΡΑΜΑ
09:58, 15:58 & 18:58
ΔΕΛΤΙΑ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
στο ακέραιο κάθε ώρας από τις 13:00 έως τις 20:00